Autotransport Matutk

MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA - CELOVOZOVÁ I DOKLÁDKOVÁ

Mezinárodní kamionová doprava

Firma Autotransport Matuštík s.r.o. působí na trhu již od roku 1990 a mezinárodní kamionová doprava patří již od počátku ke stěžejní činnosti firmy. Zabezpečíme pro Vás jakýkoliv druh nákladní přepravy po celé Evropě. Předmětem naší činnosti je jak celovozová, tak i dokládková mezinárodní autodoprava. Mezi naše specializace patří také přeprava nebezpečných látek v režimu ADR.

V oblasti mezinárodní dopravy se specializujeme na celou Evropu, státy Evropské unie a Pobaltské státy. Mezinárodní kamionová doprava se realizuje pomocí moderních tahačů značek MAN, DAF, Mercedes-Benz, Scania a návěsy (přívěsy) značek Kögel.

Vozový park pro mezinárodní kamionovou dopravu

Po celou dobu činnosti firmy modernizujeme vozový park tak, aby byla zajištěna spolehlivost dodávek Vašeho zboží, aby byly splněny náročné ekologické předpisy a v neposlední řadě bezpečnost silničního provozu. V současné době provozujeme všechna vozidla na mezinárodní kamionové dopravě v ekologické normě Euro 6. Průměrné stáří našeho vozového parku jsou dva roky. Díky tomuto spoříme na všech ekologických poplatcích a především mýtném a nadále přenášíme nižší částky i na ceny přeprav.

Každé naše vozidlo mezinárodní kamionové dopravy je vybaveno systémem satelitního sledování, které slouží pro kontrolu trasy, počtu ujetých kilometrů, dále nákladu zákazníka či přesnější stanovení doby jeho dodání.

Naše služby: mezinárodní kamionová doprava

zajišťujeme následující mezinárodní služby

  • Mezinárodní (kamionová) doprava - celovozová a dokládková
  • Exportní přeprava
  • Importní přeprava
  • Nákladní autodoprava jakéhokoliv druhu po celé Evropě
  • Přeprava ADR
  • Osobní přeprava
  • V současné době se zaměřujeme na Německo, Itálii, Rakousko, Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Slovensko, Maďarsko, Bělorusko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace